Jest problem, mianowicie szlaban na kompa przez co kolejny rozdział będzie dopiero za tydzień chyba że uda mi się znaleźć szybciej lapka. Weny i tak na razie nie ma, więc spokojnie. Mam też inny problem. Potrzebuję bety. Jeśli ktoś byłby chętny to pisać. Mój gg 48208347 . No cóż na razie to wszystko, papa Łizardy ;D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz